Dwie dobre i darmowe wtyczki SEO do WordPress

Dwie dobre i darmowe wtyczki SEO do WordPress

Programiści, blogerzy i firmy czerpią korzyści z używania wtyczek WordPress do optymalizacji wyszukiwarek (SEO). Skuteczne wtyczki WordPress optymalizują treści, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach, zwiększają ruch online i zapewniają wysokiej jakości treści dla lepszych wrażeń odwiedzających. Jednak użytkownicy WordPressa z 10 najlepszymi darmowymi wtyczkami SEO WordPress lepiej optymalizują witryny WordPress, aby zwiększyć biznes i poprawić wydajność witryny. Co ważniejsze, aplikacje korzystające z wtyczek SEO WordPress umożliwiają programistom i przedsiębiorstwom lepszy wzrost ruchu i konkurowanie z konkurencją. Niezależnie od skutecznego pozycjonowania na skalę przedsiębiorstwa, wtyczki poprawiają rankingi wyszukiwarek Google i umożliwiają większej liczbie użytkowników lokalizowanie wysokiej jakości witryn internetowych i mobilnych.

Często użytkownicy WordPressa pracujący z popularniejszymi wtyczkami SEO zauważają ulepszenia w swoich witrynach WordPress, ale polegają na alternatywnych wtyczkach, aby oferować więcej usług, aby osiągnąć cele biznesowe. Witryny WordPress korzystające z 10 najlepszych darmowych wtyczek SEO WordPress ulepszają swój projekt dzięki wtyczkom optymalizacji SEO na stronie, technicznym i poza stroną.

Mówiąc dokładniej, programiści i firmy WordPress koncentrują się na rozszerzeniach, które pomagają użytkownikom w ulepszaniu treści na platformach WordPress i instalowaniu wtyczek SEO na stronie. Na przykład wtyczki SEO na stronie lepiej definiują tytuły, metatagi, fragmenty i zapewniają optymalizację treści, aby zwiększyć ruch odwiedzających online. Z tego powodu zawsze warto uzyskać więcej informacji na temat optymalizacji metatagów tytułu WordPress pod kątem SEO. Bardziej techniczne wtyczki SEO integrują jednak technologie w celu lepszej optymalizacji szybkości strony, przekierowań, elementów kanonicznych i hreflangów. Z drugiej strony użytkownicy WordPress pracują również z wtyczkami SEO poza stroną, aby poprawić szybkość witryny, przyjazność dla urządzeń mobilnych, wewnętrzne struktury linków i strukturalne znaczniki.

  1. Wtyczka Yoast SEO
    Z listy najlepszych darmowych wtyczek SEO do WordPressa, wtyczka Yoast SEO jest dobrze znanym rozszerzeniem dla programistów i firm WordPress. Jeśli chodzi o wyszukiwarki, oprogramowanie dobrze współpracuje z Google i Bing, zapewniając wyższą pozycję treści w różnych wyszukiwarkach. Ponadto Yoast SEO integruje technologie wyszukiwania, aby poprawić łączność z platformami mediów społecznościowych i zwiększyć ogólny ruch w witrynie. Przede wszystkim rozszerzenie oferuje narzędzia do ulepszania treści w celu lepszego zaangażowania czytelników. Na przykład programiści WordPress zwiększają kompatybilność, łączność i jakość witryn dzięki bardziej bezpośredniej kontroli narzędzi systemu zarządzania treścią (CMS). Dzięki Yoast SEO użytkownik WordPressa z łatwością konfiguruje optymalizację treści na stronie, metaopis, słowa kluczowe, tagi i tagi tytułów. Ponadto pakiet „wszystko w jednym” zapewnia aktualną diagnostykę SEO w celu ulepszenia treści dzięki czytelności i wskaźnikom SEO, mapom witryn oraz lepszym narzędziom do tworzenia struktur i znaczników.

2. Rank Math
Jako zalecenie, Rank Math jest pakietem SEO typu „wszystko w jednym” typu open source dla platform internetowych WordPress. Ze strony wtyczek WordPress reputacja rozszerzenia pochodzi z generowania spójnego ruchu internetowego i przydatnych narzędzi SEO. Właściciele witryn WordPress mogą ulepszyć zadania wyszukiwania za pomocą różnych narzędzi ulepszających SEO na stronie. Aby rozwinąć, Rank Math integruje bogate funkcje fragmentów, aby zoptymalizować SEO treści i tytułów. Na przykład użytkownicy WordPress konfigurują tytuły treści w witrynach WordPress, aby uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach Google. Użytkownicy podają tytuły treści etykiet w postaci artykułów, książek, kursów, wydarzeń, ogłoszeń o pracę lub muzyki. W innych przypadkach użytkownicy oznaczają tytuły treści jako produkt, przepis, restaurację, film lub osobę. Inne tagi obejmują recenzję, usługę lub aplikację. Ponadto Rank Math umożliwia użytkownikom edycję funkcji linków do treści. Aby wyjaśnić, użytkownicy, którzy udostępniają linki w swoich treściach, mogą otworzyć łącze do nowej karty i dodać opcję „rel =” NoFollow ”. Mówiąc dokładniej, te funkcje oszczędzają użytkownikom WordPress więcej czasu na konfigurowanie linków w ich witrynach bez instalowania dodatkowych wtyczek lub ręcznego osadzania funkcji programowania w oprogramowaniu do edycji HTML witryn WordPress. Dodatkowo, Rank Math przynosi korzyści programistom WordPress dzięki automatycznemu generowaniu map witryn, automatycznym atrybutom target = „blank” w linkach. Dzięki tym funkcjom użytkownicy WordPressa poprawiają linki, które otwierają się w nowych oknach wyświetlanych stron internetowych ze wskaźnikami błędów lub konserwacji. Aby uzyskać wyższe wyniki SEO, konfiguracje linków w oprogramowaniu Rank Math umożliwiają programistom WordPress przekierowanie ruchu na więcej treści i witryn promocyjnych. Jeśli chodzi o przekierowania, Rank Math wykonuje funkcje związane z architekturą witryny i edycją pliku robots.txt.

Dodaj komentarz