Podstawą sukcesu Twojej strony w Internecie jest jej skuteczne pozycjonowanie w Google!

Stworzyłeś ładną stronę internetową i nie masz ruchu lub nie odczuwasz wzrostu sprzedaży? Nawet najpiękniejsza grafika strony internetowej i najlepszy asortyment to w wielu przypadkach za mało, by zdobyć klienta. Gwarancją na osiągnięcie większego ruchu i zysku jest znalezienie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google, ponieważ potencjalny klient najczęściej przeszukuje tylko 10 pierwszych wyników wyszukiwania.

Co to jest Pozycjonowanie i SEO?

Pozycjonowanie stronSEO (z ang. search engine optimization) ma na celu wypromowanie strony internetowej w organicznych, naturalnych wynikach wyszukiwarki Google pod konkretnymi frazami, a szeroki zakres działań polega na odpowiednim zoptymalizowaniu elementów strony internetowej klienta, takich jak kod, treść czy grafika do wytycznych popularnych wyszukiwarek internetowych oraz pozyskiwaniu wartościowych linków czyli tzw. Link Building. Podczas procesu pozyskiwania linków zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz bezpieczeństwo zdobywanych linków.

Co otrzymujesz w ofercie pozycjonowania?

1. Indywidualnie dopasowaną ofertę dla Twojej firmy,
2. Profesjonalnie dobraną strategię pozycjonowania,
3. Stały monitoring pozycji strony wraz z raportowaniem wyników,
4. Monitoring prawidłowego działania strony internetowej,
5. Możliwość dodawania kolejnych słów kluczowych.

Czynniki wpływające na cenę pozycjonowania:

1. Ilość fraz oraz aktualna ich pozycja,
2. Popularność fraz w wynikach wyszukiwania,
3. Jakość i zawartość strony internetowej,
4. Historia domeny,
5. Branża.

Opis działań strategii SEO

Skuteczna strategia SEO składa się z trzech integralnych elementów. Tylko ich kompleksowa realizacja jest gwarancją efektywnej i spełniającej oczekiwania klienta kampanii SEO.

1. Optymalizacja witryny

Kod strony oraz znajdujące się na niej treści i grafiki powinny zostać zmodyfikowane zgodnie z wytycznymi uzyskanymi po audycie SEO oraz dostosowane do strategii SEO. Kluczowy jest także dobór odpowiednich fraz kluczowych oraz zoptymalizowanie pod nie stron witryny.

2. Rozwój treści

Opisy produktów i kategorii muszą być uzupełnione. Ważny jest także nieustanny rozwój contentu, najlepiej o treści, które pokrywają się najczęstszymi zapytaniami użytkowników na różnych etapach procesu zakupowego. Dobrze sprawdzają się do tego poradniki, rankingi i eksperckie analizy.

3. Link building

Zapewnienie wartościowych linków do strony z komentarzy oraz artykułów na witrynach i blogach o wysokiej jakości. Poza tym unikanie linków o niskiej wartości ze spamowych stron zapleczowych i katalogów SEO.

Wyższa pozycja w wyszukiwarce to:

seo2

Jaka jest cena pozycjonowania stron?

Najważniejszym czynnikiem w procesie pozycjonowania jest sama strona internetowa, którą prezentujemy odbiorcom oraz robotom wyszukiwarki Google. Strony internetowe, które nie oferują wysokiej jakości treści zoptymalizowanej pod słowa kluczowe, nie mają szansy zaistnieć w sieci. Cena usług pozycjonowania strony internetowej wynika w dużej mierze z liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania. W branży SEO nie istnieje w zasadzie sztywny cennik – wszystko zależy od wspomnianej liczby słów kluczowych, ich konkurencyjności oraz danej niszy.

Pozycjonowanie strony www to koszty związane z przebudową lub rozbudową treści, które już posiada strona internetowa, a także z pozyskiwaniem linków prowadzących do naszego serwisu.

Gdzie linkuje się strony internetowe?

Naturalne, dobrze widziane przez Google odnośniki powinny być zamieszczane przede wszystkich na tematycznych portalach, forach oraz w artykułach sponsorowanych.
Warto jednak zauważyć, że proces pozyskiwania linków powinien zostać poprzedzony dogłębną analizą strony www oraz prowadzących do niej linków przychodzących – jako profesjonalna agencja pozycjonowania działamy właśnie w taki sposób.